cs

Přístroje

OxyGeneo™

 

- revoluční inovativní a neinvazivní ošetření pleti. Poskytuje vynikající výživu pokožky a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti. Kombinace OxyGeneo™ radiofrekvece Tripollar zlepšuje texturu pleti, dochází k regeneraci a obnovy kolagenu a elastinu. 

Výsledek - hladší, pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek, vylepšení kožní struktury a okamžitě viditelný dlouhodobý účinek za pomocí OxyGeneo™.   

Patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná lékařská studie v Journal of Drugs in Dermatology uvádí, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem doposud známým metodám. 

GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti: 

 • NeoRevive gelová oxy-séra na vrásky, omlazení, výživu pleti a její vyplnění kyselinou hyaluronovou 
 • NeoBright gelová oxy-séra navíc odstraní pigmentace 

 

Gelová oxy-séra jsou aktivována šumivými kapslemi CapsuGen, které vytvářejí v gelu vysokou koncentraci mikrobublinek CO2 plynu, díky nimž v pleti vzniká tzv. Bohrův efekt spojený s jejím silným okysličením.

Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze. To vše vytváří komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti, vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní. 

Významná hydratace a výživa pleti, redukce jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn, zmenšení velikosti pórů a sjednocení celkového vzhledu plůeti. To vše bezbolestně a rychle, s bezprostředními výsledky.

Jak funguje oxyGeneo ?

Exfoliace

1. EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

Infuze

2. INFUZE

Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra NeoRevive™ nebo NeoBright™.

3. OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.

  

TriPollar radiofrekvence

Radiofrekvence patří v oblasti neinvazivní estetické medicíny mezi jednu z nejpoužívanějších technologií. Bezbolestný lifting pleti bez nutnosti proniknout invazivní metodou pod kůži. Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje radiofrekvenční vlny. Radiofrekvenční vlny mají zcela specifickou frekvenci a výkon. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily ve vymezené lokalitě tepelný gradient, který významně ovlivňuje procesy ve vrstvě dermis.

Takto dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových a elastických vláken a elastinu. Radiofrekvence má vynikající schopnost proniknout přes svrchní vrstvu kůže (epidermis) do vrstvy dermis, kde se nachází kolagenní a elastická vlákna. Při ošetření pleti se používá čirý vodivý gel, který zvyšuje vodivost. Ošetření je časově nenáročné, naprosto bezpečné bezjakýchkoliv nepříjemných pocitů.

Viditelné změny se objevují již po prvním ošetření. Nicméně, pro dosažení požadovaného efektu je třeba sezení v pravidelných intervalech opakovat. Počet radiofrekvenčních ošetření závisí ošetřované oblasti, věku klienta a na struktuře tkáně. Na obličej a dekolt se doporučuje minimálně 8 sezení. Pro udržení dosaženého výsledku se doporučují preventivní ošetření každých 30 dní.

Zákrok je ambulatní, neinvazivní, bezpečný a naprosto bezbolestný

 

Pobytové balíčky

Novinky

 • Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech
  Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech

  Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo™ a DetonX®. Více informaci zde.

 • Spokojení hosté
  Spokojení hosté

  Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoliv se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

 • Wifi v celém hotelu zdarma
  Wifi v celém hotelu zdarma

  Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi.