cs

Wellness

Wellness centrum Boutique Hotelu Salve

Ve wellness centru Boutique Hotelu Salve **** Nabízíme množství wellness a beauty procedur (aktivní odkaz). Nabízíme různé druhy masáží, koupelí, zábalů, elektroléčbu, přístrojové procedury a pneumopunkturu.

Hotel nabízí také balíčky HBT jejichž součástí je ubytování, polopenze, ozdravné procedury a volný vstup do bazénu a sauny. Na základě vstupní prohlídky lékaře, bude klientovi rozvrhnuta pitná kůra karlovarských minerálních pramenů a vhodná kombinace jednotlivých procedur dle Vašeho zdravotního stavu.

Hotelový bazén o velikosti 6x5m s hloubkou 1,3m s protiproudem je určen pouze pro hotelové hosty s individuálním vstupem. Součástí Wellness centra je také finská sauna z nikaragujského dřeva. Bazén s privátní saunou je otevřen nonstop po předchozí rezervaci.

Vstup do bazénu a sauny je zpoplatněn 10 EUR/hodinu (pro 1-4 osoby) pro klienty ubytované pouze se snídaní.

 

UPOZORNĚNÍ: Mladší děti používající pleny, musí mít v bazénu pleny určené pro plavání. Děti do 18-ti let nesmí navštěvovat bazén bez dozoru dospělé osoby. Bližší informace naleznete v provozním řádu, který je k nahlédnutí v hotelu Salve. 

 

Pobytové balíčky

Novinky

 • Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech
  Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech

  Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo™ a DetonX®. Více informaci zde.

 • Spokojení hosté
  Spokojení hosté

  Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoliv se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

 • Wifi v celém hotelu zdarma
  Wifi v celém hotelu zdarma

  Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi.